70%

70% מהגולשים שמבצעים חיפושים בנייד מתקשרים לעסק ישירות מתוצאות החיפוש של Google

72%

72% מהאנשים השתמשו בסמארטפון שלהם כדי לחפש מידע כדוגמת מסעדות ופאבים

95%

95% מהאנשים השתמשו בסמארטפון שלהם כדי לחפש מידע על הסביבה הקרובה

עיצוב רספונסיבי

עיצוב רספונסיבי לאתרים, מגיב לגודל המסך בו המשתמש צופה ומשנה את תצורת האתר בהתאם.

מהו עיצוב רספונסיבי ?

עיצוב רספונסיבי מייצגת גישת עיצוב דינמית לאתרי אינטרנט, המגיבה לכל רזולוציית מסך ללא תלות בפלטפורמה בה צופים הגולשים. גישת העיצוב הרספונסיבי מתמקדת בחווית הגולש בעידן הדיגיטלי.

אתר רספונסיבי מתאים את עצמו למגבלות הפלטפורמה ומנגיש את התוכן לגולשים בצורה אופטימלית, באותו רגע נתון, מכל מכשירי הקצה לרבות טאבלטים, סמארטפונים, מחשבים שולחניים או ניידים.

בתהליך עיצוב רספונסיבי, אנו יוצרים אתר אחד המחבר בהרמוניה את כל המרכיבים התורמים לחוויית גלישה איכותית: תכנים, עיצוב, נוחות ניווט ופונקציונאליות.

איך עובד אתר רספונסיבי ?

אתר רספונסיבי מזהה באופן אוטומטי את המכשיר וסוג הדפדפן ממנו מגיע גולש לאתר שלכם ויציג לו פריסה מותאמת של אלמנטים באותו דף. לדוגמה: לגולשים ממחשבים נייחים יוצג עיצוב המכיל שלושה טורים ולגולשי סמארטפונים יוצג עיצוב המכיל טור אחד.

בנוסף על כך, תצוגת הדף תשתנה בהתאם לצורת האחיזה של הגולש (אפקית או אנכית).

מסקנה

אתר רספונסיבי – מהלך הכרחי וקריטי לכל עסק!

הצורך בעיצוב רספונסיבי, נולד מתוך מציאות חדשה, בה כמעט כל אדם נושא מכשיר נייד. המכשירים הניידים שינו את האופן בו אנו מתנהלים במהלך היום בשל נגישות המידע בכל רגע נתון. הנתונים מצביעים על כך שרב הגולשים באינטרנט עושים זאת באמצעות מכשיר נייד כלשהו והתחזיות מצביעות על עליה מתמדת בשנים הבאות.

עובדה נוספת שאי אפשר להתעלם ממנה – גוגל הודיעה שדירוג אתרים לא ידידותיים לסלולר, עלול להיפגע בגרסה הסלולארית שלה. משמעות הדבר שאתר מיושן ולא מותאם לגולשי הסלולר, עשוי להיעלם מתוצאות החיפוש!

לאור כל האמור, עיצוב רספונסיבי הינו גורם משמעותי להצלחה של העסק שלכם!

אתר עם ממשק המוגדר כראוי, בנוי לתת מענה לציפיותיהם של הגולשים, דבר אשר עשוי לעודד את חזרתם או להניע אותם לפעולה כמו רכישה, מילוי טופס או יצירת קשר עם העסק שלכם.

מקורות

צרו קשר היום

תנו למקצועני SEM2U לעצב לכם אתר רספונסיבי, כזה שייצר יתרון בשוק התחרותי בו אתם פועלים!

צרו קשר היום